Hakkımızda

  • Bu sayfayı Paylaş
  • Facebook'da paylaş
  • Twiter'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Google Plus'da paylaş
  • E-posta gönder
  • Linkedin'de paylaş

Kurumsal

hakkimizda 1

Hakkımızda


Kent Yaşam Sigorta ve Emeklilik, ulaşılabilir ve bilgiye dayalı sigortacılık anlayışı ile 5 Ocak 2016 tarihinde kurulmuştur. Firma ismini, kentte hayatını sürdüren tüm insanlara yaşamları boyunca en iyi sigorta hizmetini sunmak istemesinden almıştır. Bilgiyi ve samimiyeti sigortacılığın en önemli başlıkları olarak görür. Kent Yaşam Sigorta, her durumda ulaşılabilir olarak, katılımcılarını bilgilendirmeyi ilk vazife olarak görür. Ve bunu insani değerleri önemseyerek yapmaya gereken özeni gösterir. Satışçı değil anlatıcı olmanın gereğini bilir ve tam anlamıyla uygular.

Kent Yaşam Sigorta ve Emeklilik,uzman anlatıcı olarak nitelendirdiği tüm ekip arkadaşlarının, gerek mevzuat gerekse ürün bilgisi bakımından tam donanımlı olmalarını sağlar. Hiç durmadan gelişen teknolojiye entegre olan sistemiyle, muhatap bulmak kavramının tam karşılığını verir. Büyüdükçe uzaklaşmayı değil güzelleşmeyi ilke edinir.

Kent Yaşam Sigorta ve Emeklilik, müşteri memnuniyeti odaklı olmanın yanında, birlikte çalışma olanağı bulduğu çözüm ortakları ve kariyer arkadaşları için de en iyi adres olmanın yollarını arar. Eğitim ve sürekli gelişim planlamalarını daima güncel tutarak, bir adım önde olmayı düstur edinir.                       

Kurum olarak, her ne kadar ihtiyaç listesinde ilk sıralarda yer almasa da, sigortanın yeterli bilinç seviyesine ulaşmasında aktif rol oynar. katılım sağlamadan Süreç Operasyona tüm departmanları ile toplum nezdinde sigortanın ve sigortacılığın doğru temeller üzerine oturtulmasına gayret gösterir.                       

Yaşam kaybından tehlikeli hastalıklara, ferdi kaza olgusundan maluliyete varıncaya kadar hayata dair tüm risklere karşı korunmanın herkesin hakkı olduğuna inanır. Katılımcılarının manevi boşluğunu doldurmanın asla mümkün olmadığını kabullenir. Ancak sevdiklerine sağladıkları faydaların yerine konulabileceğini anlatmaya çalışır. Her bütçeye ve her risk satma ihtiyacına hitap edebilecek ürünler sunar. Bunun yanı sıra teminat ödeme aşamasında katılımcıyı yormayan sigorta şirketleri ile çalışır. Birikimli ürünlerde ise fon kârı ve vade beklentilerine karşılık verebilecek düzeyde ürünler sunmayı hedefler.

Kurum misyonunu; ''primden fonlamaya, teminattan tazminata katılımcıların ve sevdiklerinin her adımda yanında olmak'',

Vizyonunu ise; ''özellikle risk ve birikim ürünlerinde ilk akla gelen kurum olmak'' olarak açıklar.

 

0 507 702 27 07