Gaziantep İş Yeri Sigortası Hakkında

  • Bu sayfayı Paylaş
  • Facebook'da paylaş
  • Twiter'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Google Plus'da paylaş
  • E-posta gönder
  • Linkedin'de paylaş

Bilgilendiriyoruz

işyeri

Gaziantep İş Yeri Sigortası Hakkında


Bu yazımızın hedef kitlesinin, kendi işini yapan ve bunu idame ettirebilmek adına bir iş yeri kullanan kişiler olduğunu baştan belirtelim. Elbette merak edenler de okumaya devam edebilirler ancak zanaat ve ticaret ile uğraşanların kesinlikle kalması gerektiğini düşünüyoruz.

                Bu yazımızın hedef kitlesinin, kendi işini yapan ve bunu devam ettirebilmek adına bir iş yeri kullanan kişiler olduğunu baştan belirtelim. Elbette merak edenler de okumaya devam edebilirler ancak zanaat ve ticaret ile uğraşanların kesinlikle kalması gerektiğini düşünüyoruz.

                Belki yıllarca çıraklığını yaparak, belki üstüne bir de tahsil hayatı ile destekleyerek edindiğiniz mesleğiniz, ancak ‘’dükkân açmak’’ diye tabir ettiğimiz şey gerçekleştiğinde büyük bir anlam kazanıyor değil mi? Sabah kepengi kaldırmanın verdiği haz, bereketli bir gün olması için içten içe duyulan inanç ve başarılı oldukça katlanan çalışma arzusu. Bu cümleler son dönemde her ne kadar unutmuş olsanız da aslında her gün yaşadıklarınızı nasıl da gözlerinizin önünden geçirdi değil mi?

                İmalat sanayisinde faaliyet gösteren bir firma sahibi iseniz, ürünleriniz ham maddeden ilk kez nihai mamul haline geldiğinde yaşadığınız sevinci hatırlayın. Alım satım üzerine çalışıyorsanız eğer ilk kazancınızı duvarınıza astığınız o anı. Ve zanaatkâr, örneğin bir berber iseniz ustalıkla düğününe hazırladığınız ilk gelin veya damadı. Eseriniz, sizden taşıdığı izlerle nasıl da parlıyor değil mi?

                İş yeri sigortası, siz tüm bu duyguları yaşarken gece biraz daha rahat uyumanızı, geleceğe güvenle bakmanızı sağlayacak bir ürün. Nice zahmetle ortaya çıkardığınız ürünleriniz, iş yerinizin raflarınıza severek dizdiğiniz o ürünleriniz veya zanaatınızı devam ettirebilmeniz için gerekil tüm alet edevat. Hepsi bu poliçe ile teminat altında.

                Zevkinize göre düzenlediğiniz iş yerinizin dekorasyonundan camlarınıza, elektronik cihazlarınızdan demirbaşlarınıza kadar her şeyi, bu poliçe sayesinde, oluşabilecek tüm risklere karşı düşündüğünüzden çok daha uygun fiyatlara sigortalamanız mümkün.

                Yangın ana teminatının yanı sıra hırsızlık, kötü niyetli kişilerden gelebilecek zararlar, elektrik sistemlerinden kaynaklanan arızalar sonucunda oluşabilecek hasarlar, sel veya dâhili su baskını, saymakla bitiremeyeceğimiz teminatlardan sadece bir kaçı. Kiracı iseniz, mülk sahibine karşı sorumluluklarınızın maliyetlerini, eğer mülk sahibi siz iseniz binada ortaya çıkabilecek tüm hasarların tazmini de düşünülmüş bu üründe.

                Ayda 10 TL ‘den başlayan fiyatlarla emeğinizi, göz nurunuzu emin ellere teslim etmek isterseniz, Gaziantep’te faaliyet gösteren ve tüm Türkiye’ye sigortacılık hizmeti sunan Kent Yaşam Sigorta, İş Yeri Sigortası ürününde en uygun fiyat garantisi ile yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

                Hayırlı işler dileriz.

0 507 702 27 07